Gururlandım.. **Gururlu Yazı**

http://forum.donanimhaber.com/m_90131483/f_//tm.htm#90136874

Densizin biriyle tartıştığım için 8 gün banlandım, bu yüzden cevabımı buradan yazıyorum. Teşekkürler arkadaşlar :) Okuyucularımın benim katkılarımla başarılı olduklarını görmek beni mutlu etti.

Üniversiteye yönelik rehberlerim de gelecek takipte kalın ;D

Not: Yeni yazıda yakında çıkacak. Çok fazla kaça çekerim sorusuyla karşılaştığım için bununla ilgili bir yazı yazacağım.

9 yorum

Hocam sizin adınıza bu linki konuda paylaşayım mi?

Reply

Hocam biyoloji konularini hangi siteden dinledin

Reply

Hocam sizin bu yazılarınız aslında YGS-LYS sistemi oldukça geçerliliğini koruyacak dimi?Birde aslında mezunlarında bunlardan çıkaracakları dersler var değil mi?

Reply

Koruyacak olan var koruyamayacak olan var. Yazıları tekrar okuyup önemli hataları düzelteceğim fakat geçerli yıl ve müfredatla ilgili yazılar eklemeyeceğim. Benim de önceliklerim var çünkü. Ama şu var ki paragraf soruları ilk üniversite sınavlarından beri çıkıyor, bu tip yazılar geçerliliğini asla kaybetmeyecek.

Reply

Anladım hocam ama şu soru çözme sanatından felan bahsetmiştim ve sanırım cevabımı aldım :)

Reply

Ben aslında hiç yapmamam gereken büyük bir hataya düştüm. Şu zamana kadar lys'ye adamakıllı çalışmadım.Okul sınavlarına çok çalıstım. İstanbul'da çok iyi bir anadolu lisesinde okuyorum. Ortalamam da yüksek ama lys'ye çalışmamak gibi bir hatayı yapmayı ben de başardım (!) O yüzden şimdi büyük stres var. Aslında yaz tatilinin başından beri okuyorum seni. Yazılarda çok şey vardır muhtemelen ama ben ve benim gibi olan arkadaşlar için "geç kalmak" konusuyla ilgili ne söyleyebilirsin :(

Reply

Geç kalan bir kişinin yapacağı da herkese önerdiğimden farksız değil, her gün tüm gün yani. Madem lise iyi ve ortalaman yüksek, lysyi daha önce öğrenmişsindir. Bence konuları çalışıp bitirsen çok sıkıntın olmaz stres yapacak bir şey yok. Hangi okul bu arada?

Reply

Azimli yazara tüm öğrencilerin ihtiyacı vardı nekadar teşekür etsek az

Reply

Yorum Gönder