Transfer 2!!

Güncelleme: Transfer 2 yattı beyler kusura bakmayın. Tam final haftasına denk geldi o yüzden çok da baskılayamadım adamı. 

Merhaba arkadaşlar. İkinci transferi de an itibariyle yapmış bulunmaktayım. Yine Bilkentten, oldukça yetkin ve reis biri. Kendisi YGS-LYS çalışmaya ağustosta başladığını söylüyorum, bu yüzden şu anki 11.sınıflara yardımı dokunabileceğini düşünüyorum. (Ha ama adamın önceden de dersleri sağlam, temeli yok diyemeyiz.) LYS'ye bir buçuk ay filan kaldı şu anki arkadaşlara ne kadar yardımı olur bilemem.

Sorularınızı sorabilirsiniz. Bana sormanızı istemediğim ("MF'yim ne yapmalıyım?" tarzı) soruları ona da sormamanızı rica ediyorum. Derdini açık açık anlatan herkese elinden geldiğince yardım edecek.

Yalnız bu aralar proje mrojeyle filan uğraştığımız için ve finaller yaklaştığı için geri dönüş yapacağına söz veremiyorum. Böyle bir durum olursa lütfen bana darılmayın.

İyi çalışmalar

10 yorum

şok şok şok:)

eywallah hocam yeni transfer güzel oldu

ancak bir sorun var ki şuan öğrencilerin yüzde doksanının soru sormaya bile mecali kalmadı.o yüzden yeni arkadaşın pek yükünün olacağını sanmıyorum.

Reply

merhaba hocam iyi günler 11. sınıfım yazın çalışma planım şu şekilde 1) ygs sözel kasmak (türkçe tarih cografya felsefe ) ve günlük 20 soru paragraf çözmek 2) 12.sınıfın başlarına çalışmak 3) geçmiş senelerden eksik olduğumu düşündüğüm konulara çalışmak peki sizce mantıklı mı bu plan ? siz ne önerirsiniz? ekstradan teşekkürler şimdiden

Reply

Ygs progamın nasıldı? Yazın ağustosta nasıl bir progam izledin acaba

Reply

Sınav haftalarında sürekli deneme mi çözmeliyim yoksa 3 hamle gibi bir kitabı tekrarla beraber mi bitirmeliyim? LYS-1 ve LYS-2 konularını tekrar edip 3 hamleden çözmem 3'er günümü alır 2 haftadan da. Geriye LYS-1 için 3, LYS-2 için 2 gün kalıyor. Ne yapayım sizce? Zaten son gün sadece çıkmış sorulara bakacağım gibi duruyor yani denemeye de pek vakit kalmıyor açıkçası

Reply

ben şuan 11.sınıf tm öğrencisiyim fakat bu seneyi pek de verimli geçirmedim.ciddi konu eksiklerimde var, ne yapmamı önerirsiniz? yaz tatilini nasıl değerlendirmeliyim ve nasıl bir program uygulamalıyım? yardımcı olursanız sevinirim.

Reply

azimliyazar, senin de önerini bekliyorum

Reply

11. Sinif tm yim. Fen lisesinde oldugum icin edebiyat dersi gostermediler bunun yerine fen verdiler. Ben yeni tm ye gectim bu yuzden edebiyatim yok denecek gibi. Yazin dershanem programlar verdi ygs ye yonelik tamamen. Sizce bu programlardan biraz feragat ederek edebiyat ezberleyeyim mi ?
- suan dershane sayesinde turkce ygs calisiyorum, bundan sonraki ay icin kimya belirlemislera ama benim ygs mat 20 net civari ben o ay ygs mat calissam daha faydali olur mu? Dersane muduru yazin ygs mat kasmayin hallederiz diyo ama benimki iyi olmadig icin calisayim diyorum sizce ne yapmaliyim ?
-

Reply

11. sınıf mf'yim hedefim tıp dersane kampı var yazın bir ay boş o bir ayda ne yapabilirim birde konu tekrarlarını nasıl yapıyorsunuz detaylı bir şekilde konuya çalışıp soru çözmek mi günde kaç konu bitirilebilinir öğrenme açısından

Reply

Arkadaşlar hepiniz 11.sınıf olduğunuz için cevaplama işini finallerden sonraya bırakıyorum, yani 29-30'undan sonrasında arkadaşa rica edeceğim cevaplayacak. Nasolsa acil bir durumunuz yok, kusura bakmayın.

Reply

11-TM öğrencisiyim. Yazılarınızın fenlere yönelik olduğunu söyleseniz de, hemen hemen hepsini okudum ve yazılarınızın içinden bir TM öğrencisinin de işine yarayacak olan şeyleri ya da TM'ye uyarlanabilecek şeyleri belirledim, uygulamaya çalışacağım. Ama siz zaten MF'lere yönelik yazdınız hep, transferleriniz de MF'lere yönelik. Bir tanecik de TM'ler için bir transfer yapsanız, TM'ler de işine yarayacakları çekmeye çalışmadan rahat rahat okusa tavsiyelerinizi daha iyi olmaz mı? ^^

Son olarak bütün yazılarınız için gerçekten çok çok minnettarım, pek çok şey öğrendim TM olmama rağmen. ^^

Reply

Yorum Gönder