Yatmaya Karşı Önlem

Selamlar, önceden devamsızlıkları kullanırken hepsi sona bırakılıp toplu halde kullanılırsa yatışa sebep olabileceğini söylemiştim.

Şu an böyle bir ruh hali içindeyseniz, okula gidin. Telefonunuzu evde bırakıp okula gidin. Yapacak daha zevkli bir şey bulamayacağınız için muhtemelen ders çalışacaksınız. Sorun da  hallolmuş olacak.

İyi çalışmalar.

13 yorum

Okul uzak.Dershaneye gitmek daha kolay oluyor -)

Reply

geri dönmesi de kolay oluyor ama. Okula bir gittiniz mi çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Başınızda da hoca bekliyor.

Reply

son 1 ay için bir yazı gelecekmi?Deneme önerisi vb.

Reply

Hocam blog çok güzel olmuş gerçekten çok sağolun. Hocam öncelikle 11.sınıfım..şuana kadar hic ders çalışmadım desem yeridir matematik kimyam çok iyi biyolojim orta fizik bu seneye kadar çok iyiydi bu sene iş enerji momentum kaldırma kuvveti tork iyi sadece sözeller 0 şuana kadar sadece derste dinleyerek derse odaklanarak yaptım yazın ygsye başlamaya düşünüyorum sizin yazdıklarınizı yapabilecek iradeye sahibim sizce adam akıllı yapsam ne kadar başarili olurum ?

Reply

hocam hep merak ediyorum acaba bu aylarda senın durumun nasıldı ? konuların yüzde kaç oranında bitmişti?
ders ders yazarsan cok memnun olurum

Reply

hocam ygs lys soru cevap bölümünü yenileri yükleye tıkladığımızda yüklemiyor istersen bir bak müsait olduğunda 2 tarayıcıdan denedim olmadı teşekkürler

Reply

okul sınavları var rapor aldım eğer gidersem girmek zorunda kalcam..yoksa bende istiyom...

Reply

kardeş yoklamaya adını yazdırma sen de.

Reply

çok başarılı olursun

Reply

tam hatırlamıyorum da mayısın son haftası mat 2 matris, determinant, toplam çarpım , geometri üç boyut, fizik sözel kısımlar , biyoloji göz kulak hariç hepsi bitmişti sanıyorum. bu konulara da tembellikten iyi çalışmadım sonra sınavda matris ve fiziğin sözel kısımlarını yapamadım doğal olarak :(

Reply

bende gündüz yatış olmuyor gece yatış oluyor.uykum erken geliyor vs.powernap olayını beceremedim. nasıl uykumu katledebilirim azimli beyciğim ?

Reply

Yorum Gönder