Hakkımda & İletişim

2013 yılında açtığım bu blogta bir sürü YGS-LYS yazısı yazıp öğrencilere rehber oldum. Daha sonra hayattaki çeşitli deneyimlerimi anlattım. Stajdır, değişim öğrenciyken yaşadıklarımdır, seyahatlerimdir uzun uzun yazdım. Buna hala da devam etmekteyim. Bursa'da doğup büyüdüm, Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini bitirmek üzereyim, üçüncü sınıfta bir dönemimi Singapur'da geçirdim ve seneye bütünleşik doktoraya başlayacağım.

İletişim için: dolkrutos@gmail.com
(Bu anlamsız isim zamanında yazmaya heves ettiğim fantazi romanının karakterlerinden biri. Kaldı öyle.)

Not: Lütfen cevabını asla bilemeyeceğim müneccimlik gerektiren sorular (x'yi y'ye çekme ihtimalim nedir) sormayın ve soru sorarsanız biraz detay verin ki ben de detaylıca cevaplayabileyim. (TM'yim bana önerilerin nedir? tarzı aşırı genel sorular cevapsız bırakılmaktadır, bu blog zaten bu tür soruları cevaplamak için açıldı :) )

8 yorum

Senelerdir takip ediyorum, ilk kez böyle bir şey olduğunu gördüm. Vay be. Hiç yorum da yok bu da ilk olsun.

Reply

Sayfayı yeni yazdım. Eskiden YGS-LYS Soru cevap bölümleri vardı. Ama çok fazla yorumla dolduğu için artık sadece mailden almaya başladım soruları.

Reply

Tam keşke beni yönlendirebilecek birisi olsa diye düşünürken bu blogla karşılaşmak..

Reply

Sırf şu blog'a devam etmek için doktora yapmıyosan bende bir şey bilmiyorum :D

Reply

Kardeş koptum gece gece :D

Reply

Sınav sistemi değişti çalışmalara nasıl devam etmeyi önerirsiniz

Reply

Evet bu çok güzel bir soru. Önce sınav sistemine bir bakacağım ardından güncelliğini yitirmiş yazıları "Güncelliğini Yitirdi" diye damgalayacağım. Fakat yazıların önemli bir kısmı genel, herhangi bir sınav sistemi için geçerli.

Reply

Heycanla bekliyoruz o zaman hocam

Reply

Yorum Gönder